97 000 €
3233 €/m²
Property 65016 photo 1
Property 65016 photo 2
Property 65016 photo 3
Property 65016 photo 4
Property 65016 photo 5
Property 65016 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 2001
  • Rok remontu: 2014
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod obiektowy 57034
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 38725
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 65937
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
139 000 € 1404 €/m²
  • Kod obiektowy 65922
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
100 000 € 1176 €/m²
  • Kod obiektowy 65870
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59744
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
80 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 66148
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod obiektowy 57535
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod obiektowy 34845
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
138 000 € 1703 €/m²
  • Kod obiektowy 61494
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera