108 000 €
3600 €/m²
Property 59744 photo 1
Property 59744 photo 2
Property 59744 photo 3
Property 59744 photo 4
Property 59744 photo 5
Property 59744 photo 6
Property 59744 photo 7
Property 59744 photo 8
Property 59744 photo 9
Property 59744 photo 10
Property 59744 photo 11
Property 59744 photo 12

Details

  • Rok remontu: 2024
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Telewizja satelitarna

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratów w Atenach. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 65788
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59744
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
147 000 € 3266 €/m²
  • Kod obiektowy 60030
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod obiektowy 61678
  • Metry kw. 23 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod obiektowy 41183
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 64831
  • Metry kw. 20 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34854
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
139 000 € 1404 €/m²
  • Kod obiektowy 65922
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 1720 €/m²
  • Kod obiektowy 37430
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera