150 000 €
1579 €/m²
Property 65083 photo 1
Property 65083 photo 2
Property 65083 photo 3
Property 65083 photo 4
Property 65083 photo 5
Property 65083 photo 6
Property 65083 photo 7
Property 65083 photo 8
Property 65083 photo 9
Property 65083 photo 10
Property 65083 photo 11
Property 65083 photo 12
Property 65083 photo 13
Property 65083 photo 14
Property 65083 photo 15
Property 65083 photo 16
Property 65083 photo 17
Property 65083 photo 18
Property 65083 photo 19
Property 65083 photo 20
Property 65083 photo 21
Property 65083 photo 22
Property 65083 photo 23
Property 65083 photo 24
Property 65083 photo 25
Property 65083 photo 26
Property 65083 photo 27

Details

  • Rok budowy: 1950
  • Rok remontu: 1970
  • Liczba pokoi: 6
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 12 km
  • Odległość od lotniska: 11 km

Usługi

  • Parking
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 95 metrów kwadratów na Korfu. Parter się z jedna sypialnia, 2 salonów z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera parking, ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 920 €/m²
  • Kod obiektowy 21252
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
195 000 € 1083 €/m²
  • Kod obiektowy 23620
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
200 000 € 1481 €/m²
  • Kod obiektowy 23621
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 28792
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod obiektowy 31961
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 727 €/m²
  • Kod obiektowy 37485
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
135 000 € 888 €/m²
  • Kod obiektowy 52630
  • Metry kw. 152 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 1066 €/m²
  • Kod obiektowy 56995
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
150 000 € 1578 €/m²
  • Kod obiektowy 65083
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera