170 000 €
3400 €/m²
Property 65091 photo 1
Property 65091 photo 2
Property 65091 photo 3
Property 65091 photo 4
Property 65091 photo 5
Property 65091 photo 6
Property 65091 photo 7
Property 65091 photo 8
Property 65091 photo 9
Property 65091 photo 10
Property 65091 photo 11
Property 65091 photo 12
Property 65091 photo 13
Property 65091 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 2933 €/m²
  • Kod obiektowy 60916
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 61254
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod obiektowy 61255
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 155 000 € 3100 €/m²
  • Kod obiektowy 61452
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
138 000 € 1703 €/m²
  • Kod obiektowy 61494
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod obiektowy 61678
  • Metry kw. 23 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod obiektowy 61701
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 61831
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 61935
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 62029
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera