220 000 €
2222 €/m²
Property 65298 photo 1
Property 65298 photo 2
Property 65298 photo 3
Property 65298 photo 4
Property 65298 photo 5
Property 65298 photo 6
Property 65298 photo 7
Property 65298 photo 8
Property 65298 photo 9
Property 65298 photo 10

Details

  • Rok budowy: 1901
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 99 metrów kwadratów na Korfu. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 59903
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 4196 €/m²
  • Kod obiektowy 61176
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 61211
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod obiektowy 62800
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 5777 €/m²
  • Kod obiektowy 63780
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
240 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 64660
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 64915
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 4107 €/m²
  • Kod obiektowy 65197
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 65298
  • Metry kw. 99 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
230 000 € 2211 €/m²
  • Kod obiektowy 65885
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera