Property 65402 photo 1
Property 65402 photo 2
Property 65402 photo 3
Property 65402 photo 4
Property 65402 photo 5
Property 65402 photo 6
Property 65402 photo 7
Property 65402 photo 8
Property 65402 photo 9
Property 65402 photo 10
Property 65402 photo 11
Property 65402 photo 12
Property 65402 photo 13
Property 65402 photo 14
Property 65402 photo 15
Property 65402 photo 16
Property 65402 photo 17
Property 65402 photo 18
Property 65402 photo 19
Property 65402 photo 20
Property 65402 photo 21
Property 65402 photo 22
Property 65402 photo 23
Property 65402 photo 24
Property 65402 photo 25
Property 65402 photo 26

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1963
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: F
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod obiektowy 66044
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 60443
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod obiektowy 65595
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod obiektowy 63015
  • Metry kw. 19 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
185 000 € 4204 €/m²
  • Kod obiektowy 66125
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 60644
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod obiektowy 62961
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod obiektowy 65594
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
160 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 61831
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 63507
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera