320 000 €
4267 €/m²
Property 65422 photo 1
Property 65422 photo 2
Property 65422 photo 3
Property 65422 photo 4
Property 65422 photo 5
Property 65422 photo 6
Property 65422 photo 7
Property 65422 photo 8
Property 65422 photo 9
Property 65422 photo 10
Property 65422 photo 11
Property 65422 photo 12
Property 65422 photo 13
Property 65422 photo 14
Property 65422 photo 15
Property 65422 photo 16
Property 65422 photo 17
Property 65422 photo 18
Property 65422 photo 19
Property 65422 photo 20
Property 65422 photo 21
Property 65422 photo 22
Property 65422 photo 23
Property 65422 photo 24
Property 65422 photo 25
Property 65422 photo 26
Property 65422 photo 27
Property 65422 photo 28
Property 65422 photo 29
Property 65422 photo 30
Property 65422 photo 31
Property 65422 photo 32
Property 65422 photo 33
Property 65422 photo 34
Property 65422 photo 35
Property 65422 photo 36
Property 65422 photo 37
Property 65422 photo 38
Property 65422 photo 39
Property 65422 photo 40
Property 65422 photo 41
Property 65422 photo 42
Property 65422 photo 43

Details

  • Rok budowy: 1968
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 75 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się zParter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dupleks ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, markiza.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
475 000 € 3442 €/m²
  • Kod obiektowy 51878
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 57298
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
260 000 € 1635 €/m²
  • Kod obiektowy 57302
  • Metry kw. 159 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod obiektowy 60086
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod obiektowy 60126
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
302 000 € 4575 €/m²
  • Kod obiektowy 60127
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
304 000 € 4606 €/m²
  • Kod obiektowy 60128
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
435 000 € 4350 €/m²
  • Kod obiektowy 60129
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod obiektowy 65008
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
395 000 € 4202 €/m²
  • Kod obiektowy 65241
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera