245 000 €
3551 €/m²
Property 65438 photo 1
Property 65438 photo 2
Property 65438 photo 3
Property 65438 photo 4
Property 65438 photo 5
Property 65438 photo 6
Property 65438 photo 7
Property 65438 photo 8
Property 65438 photo 9
Property 65438 photo 10
Property 65438 photo 11
Property 65438 photo 12
Property 65438 photo 13
Property 65438 photo 14
Property 65438 photo 15
Property 65438 photo 16
Property 65438 photo 17
Property 65438 photo 18
Property 65438 photo 19
Property 65438 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Piętro: 0
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 2476 €/m²
  • Kod obiektowy 57470
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 57476
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 2577 €/m²
  • Kod obiektowy 57508
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 57563
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 2783 €/m²
  • Kod obiektowy 57681
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4464 €/m²
  • Kod obiektowy 57690
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 210 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 57704
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 57707
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
300 000 € 3529 €/m²
  • Kod obiektowy 57748
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
208 000 € 2418 €/m²
  • Kod obiektowy 57841
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera