300 000 €
2970 €/m²
Property 65442 photo 1
Property 65442 photo 2
Property 65442 photo 3
Property 65442 photo 4
Property 65442 photo 5
Property 65442 photo 6
Property 65442 photo 7
Property 65442 photo 8
Property 65442 photo 9
Property 65442 photo 10
Property 65442 photo 11
Property 65442 photo 12
Property 65442 photo 13
Property 65442 photo 14
Property 65442 photo 15
Property 65442 photo 16
Property 65442 photo 17
Property 65442 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 1970
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 300 m

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 101 metrów kwadratów w Kavali. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 2253 €/m²
  • Kod obiektowy 60518
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
335 000 € 3130 €/m²
  • Kod obiektowy 61900
  • Metry kw. 107 m²
  • Odległość do plaży 490 m
Sprzedaż
250 000 € 2976 €/m²
  • Kod obiektowy 61904
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod obiektowy 61912
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 3214 €/m²
  • Kod obiektowy 61997
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3452 €/m²
  • Kod obiektowy 62022
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 3475 €/m²
  • Kod obiektowy 62024
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 3841 €/m²
  • Kod obiektowy 62083
  • Metry kw. 82 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
415 000 € 2610 €/m²
  • Kod obiektowy 63469
  • Metry kw. 159 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
286 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 65065
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera