320 000 €
3048 €/m²
Property 65441 photo 1
Property 65441 photo 2
Property 65441 photo 3
Property 65441 photo 4
Property 65441 photo 5
Property 65441 photo 6
Property 65441 photo 7
Property 65441 photo 8
Property 65441 photo 9
Property 65441 photo 10
Property 65441 photo 11
Property 65441 photo 12
Property 65441 photo 13
Property 65441 photo 14

Details

  • Rok budowy: 1964
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m

Usługi

  • Magazyn
  • Access

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105 metrów kwadratów w Kavali. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, markiza, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 2253 €/m²
  • Kod obiektowy 60518
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
335 000 € 3130 €/m²
  • Kod obiektowy 61900
  • Metry kw. 107 m²
  • Odległość do plaży 490 m
Sprzedaż
290 000 € 3452 €/m²
  • Kod obiektowy 62022
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 3841 €/m²
  • Kod obiektowy 62083
  • Metry kw. 82 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
286 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 65065
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
334 000 € 4394 €/m²
  • Kod obiektowy 65067
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
348 000 € 4405 €/m²
  • Kod obiektowy 65094
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3047 €/m²
  • Kod obiektowy 65441
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 2970 €/m²
  • Kod obiektowy 65442
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera