115 000 €
1643 €/m²
Property 65463 photo 1
Property 65463 photo 2
Property 65463 photo 3
Property 65463 photo 4
Property 65463 photo 5
Property 65463 photo 6
Property 65463 photo 7
Property 65463 photo 8
Property 65463 photo 9
Property 65463 photo 10
Property 65463 photo 11
Property 65463 photo 12
Property 65463 photo 13
Property 65463 photo 14
Property 65463 photo 15
Property 65463 photo 16
Property 65463 photo 17
Property 65463 photo 18
Property 65463 photo 19
Property 65463 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1925
  • Liczba pokoi: 4
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2400 m

Usługi

  • Access

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 70 metrów kwadratów na Thassos. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 4003
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
160 000 € 1045 €/m²
  • Kod obiektowy 38279
  • Metry kw. 153 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
117 000 € 1409 €/m²
  • Kod obiektowy 59667
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
115 000 € 1533 €/m²
  • Kod obiektowy 63051
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
150 000 € 1111 €/m²
  • Kod obiektowy 63797
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
115 000 € 1642 €/m²
  • Kod obiektowy 65463
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
162 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 65499
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera