50 000 €
51 €/m²
Property 65478 photo 1
Property 65478 photo 2
Property 65478 photo 3
Property 65478 photo 4
Property 65478 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Opis

Na sprzedaż Działka963 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 57 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
43 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 56300
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
50 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 56547
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
45 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 56806
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
65 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 56884
  • Metry kw. 713 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
65 000 € 162 €/m²
  • Kod obiektowy 57173
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
67 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 57394
  • Metry kw. 1894 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
50 050 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 57430
  • Metry kw. 478 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
60 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 57899
  • Metry kw. 612 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
60 000 € 226 €/m²
  • Kod obiektowy 57936
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
60 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 58016
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera