39 000 €
69 €/m²
Property 65481 photo 1
Property 65481 photo 2
Property 65481 photo 3
Property 65481 photo 4
Property 65481 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Opis

Na sprzedaż Działka563 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 57 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
35 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37558
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
35 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 38502
  • Metry kw. 535 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
50 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 38999
  • Metry kw. 6830 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
55 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 39559
  • Metry kw. 206 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
55 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 39976
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
55 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 42360
  • Metry kw. 712 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
35 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 45377
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
40 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 45849
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
35 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 48866
  • Metry kw. 304 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
50 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 48962
  • Metry kw. 467 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera