690 000 €
136 €/m²
Property 65497 photo 1
Property 65497 photo 2
Property 65497 photo 3
Property 65497 photo 4
Property 65497 photo 5
Property 65497 photo 6
Property 65497 photo 7
Property 65497 photo 8
Property 65497 photo 9
Property 65497 photo 10
Property 65497 photo 11
Property 65497 photo 12
Property 65497 photo 13
Property 65497 photo 14
Property 65497 photo 15
Property 65497 photo 16
Property 65497 photo 17
Property 65497 photo 18

Details

  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka5060 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 720 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 35172
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
650 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 35185
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
650 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37194
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
700 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 37791
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
750 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 40478
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
800 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 46991
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
800 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 50209
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
650 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51125
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 56994
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
850 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 62951
  • Metry kw. 4444 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera