Rented
Property 65504 photo 1
Property 65504 photo 2
Property 65504 photo 3
Property 65504 photo 4
Property 65504 photo 5
Property 65504 photo 6
Property 65504 photo 7
Property 65504 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na wynajem duplex o powierzchni 70 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się zDrugie piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Loft się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dupleks ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63439
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
420 000 € 3442 €/m²
  • Kod obiektowy 63515
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
179 000 € 2632 €/m²
  • Kod obiektowy 64171
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 3571 €/m²
  • Kod obiektowy 64652
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
465 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 64954
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
510 000 € 4513 €/m²
  • Kod obiektowy 65071
  • Metry kw. 113 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
420 000 € 4158 €/m²
  • Kod obiektowy 65387
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
93 000 € 1162 €/m²
  • Kod obiektowy 65410
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65620
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera