173 000 €
1730 €/m²
Property 65783 photo 1
Property 65783 photo 2
Property 65783 photo 3
Property 65783 photo 4
Property 65783 photo 5
Property 65783 photo 6
Property 65783 photo 7
Property 65783 photo 8
Property 65783 photo 9
Property 65783 photo 10
Property 65783 photo 11
Property 65783 photo 12
Property 65783 photo 13
Property 65783 photo 14
Property 65783 photo 15
Property 65783 photo 16
Property 65783 photo 17

Details

  • Rok remontu: 2021
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 100 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się zParter się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Loft się z Dupleks ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod obiektowy 58251
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 59816
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
179 000 € 1845 €/m²
  • Kod obiektowy 59893
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 2113 €/m²
  • Kod obiektowy 59894
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 2113 €/m²
  • Kod obiektowy 60003
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 1166 €/m²
  • Kod obiektowy 61737
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
185 000 € 2176 €/m²
  • Kod obiektowy 62260
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
179 000 € 2632 €/m²
  • Kod obiektowy 64171
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
173 000 € 1730 €/m²
  • Kod obiektowy 65783
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 944 €/m²
  • Kod obiektowy 65951
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera