105 000 €
1500 €/m²
Property 65508 photo 1
Property 65508 photo 2
Property 65508 photo 3
Property 65508 photo 4
Property 65508 photo 5
Property 65508 photo 6
Property 65508 photo 7
Property 65508 photo 8
Property 65508 photo 9
Property 65508 photo 10
Property 65508 photo 11
Property 65508 photo 12
Property 65508 photo 13
Property 65508 photo 14
Property 65508 photo 15
Property 65508 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod obiektowy 65429
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
126 000 € 1482 €/m²
  • Kod obiektowy 65484
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod obiektowy 65510
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod obiektowy 65529
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65690
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
138 000 € 2816 €/m²
  • Kod obiektowy 65746
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod obiektowy 65823
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera