87 000 €
3480 €/m²
Property 65779 photo 1
Property 65779 photo 2
Property 65779 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 65572
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65596
  • Metry kw. 31 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod obiektowy 65693
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
75 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 65700
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod obiektowy 65708
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
87 000 € 3782 €/m²
  • Kod obiektowy 65744
  • Metry kw. 23 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
87 000 € 4350 €/m²
  • Kod obiektowy 65745
  • Metry kw. 20 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod obiektowy 65777
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
87 000 € 3480 €/m²
  • Kod obiektowy 65779
  • Metry kw. 25 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod obiektowy 65822
  • Metry kw. 20 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera