Sprzedaż - Działka 6687 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Wasilika Peristera
50 000 €
7 €/m²
Property 65515 photo 1
Property 65515 photo 2
Property 65515 photo 3
Property 65515 photo 4
Property 65515 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka6687 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 35076
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
65 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 35077
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 38628
  • Metry kw. 8375 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
53 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 41705
  • Metry kw. 586 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
53 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 41706
  • Metry kw. 579 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
50 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 42075
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 45448
  • Metry kw. 1205 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
70 000 € 233 €/m²
  • Kod obiektowy 49427
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
55 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 52284
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
60 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 56221
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 20000 m

Subskrypcja newslettera