120 000 € 99 000 €
1320 €/m²
Property 65523 photo 1
Property 65523 photo 2
Property 65523 photo 3
Property 65523 photo 4
Property 65523 photo 5
Property 65523 photo 6
Property 65523 photo 7
Property 65523 photo 8
Property 65523 photo 9
Property 65523 photo 10
Property 65523 photo 11
Property 65523 photo 12
Property 65523 photo 13
Property 65523 photo 14
Property 65523 photo 15
Property 65523 photo 16
Property 65523 photo 17
Property 65523 photo 18
Property 65523 photo 19
Property 65523 photo 20
Property 65523 photo 21
Property 65523 photo 22
Property 65523 photo 23
Property 65523 photo 24

Details

  • Rok budowy: 1978
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: Stary budynek
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2200 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Usługi

  • Magazyn
  • Wymaga naprawy

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 100 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 37180
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • Kod obiektowy 43109
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
135 000 € 1626 €/m²
  • Kod obiektowy 43155
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
156 000 € 1950 €/m²
  • Kod obiektowy 61395
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
177 000 € 176 035 € 4632 €/m²
  • Kod obiektowy 61859
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 5030 €/m²
  • Kod obiektowy 61898
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 62902
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
120 000 € 99 000 € 1320 €/m²
  • Kod obiektowy 65523
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera