115 000 €
3833 €/m²
Property 65526 photo 1
Property 65526 photo 2
Property 65526 photo 3
Property 65526 photo 4
Property 65526 photo 5
Property 65526 photo 6
Property 65526 photo 7
Property 65526 photo 8
Property 65526 photo 9
Property 65526 photo 10
Property 65526 photo 11
Property 65526 photo 12
Property 65526 photo 13
Property 65526 photo 14
Property 65526 photo 15
Property 65526 photo 16
Property 65526 photo 17
Property 65526 photo 18
Property 65526 photo 19
Property 65526 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 6
  • Rok budowy: 1974
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
126 000 € 1482 €/m²
  • Kod obiektowy 65484
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
115 000 € 3833 €/m²
  • Kod obiektowy 65526
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod obiektowy 65529
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod obiektowy 65777
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod obiektowy 65822
  • Metry kw. 20 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65825
  • Metry kw. 23 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod obiektowy 65863
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 65866
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera