Na zapytanie
Property 65605 photo 1
Property 65605 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 62 km

Opis

Na sprzedaż Działka812 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 320 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 757 €/m²
  • Kod obiektowy 65266
  • Metry kw. 198 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
550 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 60806
  • Metry kw. 4462 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
150 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 60310
  • Metry kw. 2233 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
35 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 62359
  • Metry kw. 1830 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
400 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 62180
  • Metry kw. 4903 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
95 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 60943
  • Metry kw. 16726 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
105 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 60728
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera