155 000 €
775 €/m²
Property 66118 photo 1
Property 66118 photo 2
Property 66118 photo 3
Property 66118 photo 4
Property 66118 photo 5
Property 66118 photo 6
Property 66118 photo 7
Property 66118 photo 8
Property 66118 photo 9
Property 66118 photo 10
Property 66118 photo 11
Property 66118 photo 12
Property 66118 photo 13
Property 66118 photo 14
Property 66118 photo 15
Property 66118 photo 16
Property 66118 photo 17
Property 66118 photo 18
Property 66118 photo 19
Property 66118 photo 20
Property 66118 photo 21
Property 66118 photo 22
Property 66118 photo 23
Property 66118 photo 24

Details

  • Rok budowy: 1995
  • System ogrzewania: inny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Access
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 200 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na w piwnicy piętrze i skłąda się zPiwnica się z Parter się z jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z Dupleks ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera parking, ogród, trawę, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod obiektowy 58251
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 59816
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
179 000 € 1845 €/m²
  • Kod obiektowy 59893
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 2113 €/m²
  • Kod obiektowy 59894
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 2113 €/m²
  • Kod obiektowy 60003
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 1166 €/m²
  • Kod obiektowy 61737
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
179 000 € 2632 €/m²
  • Kod obiektowy 64171
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
173 000 € 1730 €/m²
  • Kod obiektowy 65783
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 944 €/m²
  • Kod obiektowy 65951
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 775 €/m²
  • Kod obiektowy 66118
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera