230 000 €
4340 €/m²
Property 65790 photo 1
Property 65790 photo 2
Property 65790 photo 3
Property 65790 photo 4
Property 65790 photo 5
Property 65790 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 270 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 metrów kwadratów na Attyce. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 43949
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 56980
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod obiektowy 56981
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod obiektowy 57498
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 59207
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod obiektowy 63912
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod obiektowy 64124
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 65017
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod obiektowy 65080
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera