280 000 €
5091 €/m²
Property 65794 photo 1
Property 65794 photo 2
Property 65794 photo 3
Property 65794 photo 4
Property 65794 photo 5
Property 65794 photo 6
Property 65794 photo 7
Property 65794 photo 8
Property 65794 photo 9
Property 65794 photo 10
Property 65794 photo 11
Property 65794 photo 12
Property 65794 photo 13
Property 65794 photo 14
Property 65794 photo 15
Property 65794 photo 16
Property 65794 photo 17
Property 65794 photo 18
Property 65794 photo 19
Property 65794 photo 20
Property 65794 photo 21

Details

  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1400 m

Usługi

  • Parking
  • Telewizja satelitarna
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratów na Attyce. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 59207
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59593
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod obiektowy 63912
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod obiektowy 64124
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 65017
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod obiektowy 65080
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod obiektowy 65100
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod obiektowy 65120
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod obiektowy 65143
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera