400 000 €
3200 €/m²
Property 65797 photo 1
Property 65797 photo 2
Property 65797 photo 3
Property 65797 photo 4
Property 65797 photo 5
Property 65797 photo 6
Property 65797 photo 7
Property 65797 photo 8
Property 65797 photo 9
Property 65797 photo 10
Property 65797 photo 11
Property 65797 photo 12
Property 65797 photo 13
Property 65797 photo 14
Property 65797 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2015
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: E
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Kominek
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 125 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
390 000 € 370 000 € 2846 €/m²
  • Kod obiektowy 8168
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod obiektowy 8412
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 10433
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod obiektowy 11035
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 11342
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
347 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 13337
  • Metry kw. 567 m²
  • Rooms 11

Subskrypcja newslettera