430 000 €
1720 €/m²
Property 66102 photo 1
Property 66102 photo 2
Property 66102 photo 3
Property 66102 photo 4
Property 66102 photo 5
Property 66102 photo 6
Property 66102 photo 7
Property 66102 photo 8
Property 66102 photo 9
Property 66102 photo 10
Property 66102 photo 11
Property 66102 photo 12
Property 66102 photo 13
Property 66102 photo 14
Property 66102 photo 15
Property 66102 photo 16
Property 66102 photo 17
Property 66102 photo 18
Property 66102 photo 19
Property 66102 photo 20
Property 66102 photo 21
Property 66102 photo 22
Property 66102 photo 23
Property 66102 photo 24
Property 66102 photo 25
Property 66102 photo 26

Details

  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 3600 m
  • Odległość od lotniska: 48 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 250 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 37027
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
525 000 € 400 000 € 1818 €/m²
  • Kod obiektowy 37555
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod obiektowy 39225
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 54317
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod obiektowy 54325
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod obiektowy 57344
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Kod obiektowy 57564
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod obiektowy 59540
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 65797
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera