305 000 €
3315 €/m²
Property 65813 photo 1
Property 65813 photo 2
Property 65813 photo 3
Property 65813 photo 4
Property 65813 photo 5
Property 65813 photo 6
Property 65813 photo 7
Property 65813 photo 8
Property 65813 photo 9
Property 65813 photo 10
Property 65813 photo 11
Property 65813 photo 12
Property 65813 photo 13
Property 65813 photo 14
Property 65813 photo 15
Property 65813 photo 16
Property 65813 photo 17
Property 65813 photo 18
Property 65813 photo 19
Property 65813 photo 20
Property 65813 photo 21
Property 65813 photo 22
Property 65813 photo 23
Property 65813 photo 24
Property 65813 photo 25
Property 65813 photo 26
Property 65813 photo 27

Details

  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 92 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, 2 salonów z kuchnią, 2 kuchni, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, parking, grill, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
255 000 € 7727 €/m²
  • Kod obiektowy 60161
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 3170 €/m²
  • Kod obiektowy 60327
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 4365 €/m²
  • Kod obiektowy 60392
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod obiektowy 60397
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 60429
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 60443
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod obiektowy 60859
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 60992
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 61254
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod obiektowy 61255
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera