270 000 €
4091 €/m²
Property 66016 photo 1
Property 66016 photo 2
Property 66016 photo 3
Property 66016 photo 4
Property 66016 photo 5
Property 66016 photo 6
Property 66016 photo 7
Property 66016 photo 8
Property 66016 photo 9
Property 66016 photo 10
Property 66016 photo 11
Property 66016 photo 12
Property 66016 photo 13
Property 66016 photo 14
Property 66016 photo 15
Property 66016 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Piętro: 1
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 3132 €/m²
  • Kod obiektowy 59177
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 59419
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3571 €/m²
  • Kod obiektowy 59439
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5681 €/m²
  • Kod obiektowy 59452
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 59610
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 59804
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3513 €/m²
  • Kod obiektowy 59922
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 60141
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod obiektowy 60142
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60145
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera