275 000 €
4167 €/m²
Property 66017 photo 1
Property 66017 photo 2
Property 66017 photo 3
Property 66017 photo 4
Property 66017 photo 5
Property 66017 photo 6
Property 66017 photo 7
Property 66017 photo 8
Property 66017 photo 9
Property 66017 photo 10
Property 66017 photo 11
Property 66017 photo 12
Property 66017 photo 13
Property 66017 photo 14
Property 66017 photo 15
Property 66017 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Piętro: 2
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratów na Attyce. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 10397
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod obiektowy 13560
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 3072 €/m²
  • Kod obiektowy 43948
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod obiektowy 57498
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 59207
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 65017
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod obiektowy 65080
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod obiektowy 65180
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 2117 €/m²
  • Kod obiektowy 65371
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera