Zastrzeżony
374 000 €
5194 €/m²
Property 66023 photo 1
Property 66023 photo 2
Property 66023 photo 3
Property 66023 photo 4
Property 66023 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 130 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 72 metrów kwadratów na Krecie. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się zPierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Loft się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dupleks ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

THE PROPERTY IS RESERVED!

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
411 000 € 4326 €/m²
  • Kod obiektowy 57115
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
489 900 € 4453 €/m²
  • Kod obiektowy 63665
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61861
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
383 548 € 4512 €/m²
  • Kod obiektowy 61863
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
445 000 € 4734 €/m²
  • Kod obiektowy 61862
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
439 966 € 4730 €/m²
  • Kod obiektowy 61895
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 3271 €/m²
  • Kod obiektowy 63325
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
355 000 € 3198 €/m²
  • Kod obiektowy 63324
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera