Sprzedaż - Działka 5910 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Peraia
55 000 €
9 €/m²
Property 66043 photo 1
Property 66043 photo 2
Property 66043 photo 3
Property 66043 photo 4
Property 66043 photo 5

Details

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5910 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
53 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 41705
  • Metry kw. 586 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
53 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 41706
  • Metry kw. 579 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
50 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 42075
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 42758
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
50 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 45448
  • Metry kw. 1205 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 46081
  • Metry kw. 527 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
70 000 € 233 €/m²
  • Kod obiektowy 49427
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 50326
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 51737
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
80 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 51738
  • Metry kw. 8730 m²
  • Odległość do plaży 28000 m

Subskrypcja newslettera