158 000 €
1411 €/m²
Property 66051 photo 1
Property 66051 photo 2
Property 66051 photo 3
Property 66051 photo 4
Property 66051 photo 5
Property 66051 photo 6
Property 66051 photo 7
Property 66051 photo 8
Property 66051 photo 9
Property 66051 photo 10
Property 66051 photo 11
Property 66051 photo 12
Property 66051 photo 13
Property 66051 photo 14
Property 66051 photo 15
Property 66051 photo 16
Property 66051 photo 17
Property 66051 photo 18
Property 66051 photo 19
Property 66051 photo 20
Property 66051 photo 21
Property 66051 photo 22
Property 66051 photo 23
Property 66051 photo 24
Property 66051 photo 25
Property 66051 photo 26
Property 66051 photo 27
Property 66051 photo 28
Property 66051 photo 29
Property 66051 photo 30
Property 66051 photo 31
Property 66051 photo 32
Property 66051 photo 33
Property 66051 photo 34
Property 66051 photo 35
Property 66051 photo 36
Property 66051 photo 37
Property 66051 photo 38
Property 66051 photo 39
Property 66051 photo 40
Property 66051 photo 41
Property 66051 photo 42
Property 66051 photo 43
Property 66051 photo 44
Property 66051 photo 45

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2007
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 112 metrów kwadratów na Riwierze Olimpijskiej. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka, spiżarnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, parking, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 1278 €/m²
  • Kod obiektowy 34913
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 51832
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 1888 €/m²
  • Kod obiektowy 52818
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
168 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 57489
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
170 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 57682
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 754 €/m²
  • Kod obiektowy 59297
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 2428 €/m²
  • Kod obiektowy 63122
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 2428 €/m²
  • Kod obiektowy 63123
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 2020 €/m²
  • Kod obiektowy 63464
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera