275 000 €
2750 €/m²
Property 66053 photo 1
Property 66053 photo 2
Property 66053 photo 3
Property 66053 photo 4
Property 66053 photo 5
Property 66053 photo 6
Property 66053 photo 7
Property 66053 photo 8
Property 66053 photo 9
Property 66053 photo 10
Property 66053 photo 11
Property 66053 photo 12
Property 66053 photo 13
Property 66053 photo 14
Property 66053 photo 15
Property 66053 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2000
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 100 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Piąte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, markiza, parking, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 22434
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 24359
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 54314
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 54695
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod obiektowy 56861
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 57167
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod obiektowy 59146
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 62731
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod obiektowy 62873
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64608
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8250 m

Subskrypcja newslettera