65 000 €
4643 €/m²
Property 66059 photo 1
Property 66059 photo 2
Property 66059 photo 3
Property 66059 photo 4
Property 66059 photo 5
Property 66059 photo 6
Property 66059 photo 7
Property 66059 photo 8
Property 66059 photo 9
Property 66059 photo 10

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 29 km
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 14 metrów kwadratów na Korfu. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 2567 €/m²
  • Kod obiektowy 44335
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
89 783 € 1575 €/m²
  • Kod obiektowy 44426
  • Metry kw. 57 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
75 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 65826
  • Metry kw. 25 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
95 000 € 1938 €/m²
  • Kod obiektowy 65886
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
65 000 € 4642 €/m²
  • Kod obiektowy 66059
  • Metry kw. 14 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera