305 000 €
6489 €/m²
Property 64722 photo 1
Property 64722 photo 2
Property 64722 photo 3
Property 64722 photo 4
Property 64722 photo 5
Property 64722 photo 6
Property 64722 photo 7
Property 64722 photo 8
Property 64722 photo 9
Property 64722 photo 10
Property 64722 photo 11
Property 64722 photo 12
Property 64722 photo 13
Property 64722 photo 14
Property 64722 photo 15
Property 64722 photo 16
Property 64722 photo 17
Property 64722 photo 18
Property 64722 photo 19
Property 64722 photo 20
Property 64722 photo 21
Property 64722 photo 22
Property 64722 photo 23
Property 64722 photo 24
Property 64722 photo 25

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 3670 €/m²
  • Kod obiektowy 59803
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 59804
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 4492 €/m²
  • Kod obiektowy 59830
  • Metry kw. 69 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 4324 €/m²
  • Kod obiektowy 59869
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3513 €/m²
  • Kod obiektowy 59922
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 3375 €/m²
  • Kod obiektowy 59923
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 2967 €/m²
  • Kod obiektowy 59955
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod obiektowy 60035
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 3981 €/m²
  • Kod obiektowy 60109
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 60141
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera