195 000 €
3750 €/m²
Property 66092 photo 1
Property 66092 photo 2
Property 66092 photo 3
Property 66092 photo 4
Property 66092 photo 5
Property 66092 photo 6
Property 66092 photo 7
Property 66092 photo 8
Property 66092 photo 9
Property 66092 photo 10
Property 66092 photo 11
Property 66092 photo 12
Property 66092 photo 13
Property 66092 photo 14
Property 66092 photo 15

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 5700 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 3170 €/m²
  • Kod obiektowy 60327
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
225 000 € 175 000 € 4069 €/m²
  • Kod obiektowy 60384
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 4365 €/m²
  • Kod obiektowy 60392
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 60443
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod obiektowy 60915
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 61254
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod obiektowy 61255
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
265 000 € 260 000 € 5777 €/m²
  • Kod obiektowy 61662
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 62029
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 62134
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera