250 000 €
5000 €/m²
Property 63508 photo 1
Property 63508 photo 2
Property 63508 photo 3
Property 63508 photo 4
Property 63508 photo 5

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2200 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 57707
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Kod obiektowy 58280
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
245 000 € 2041 €/m²
  • Kod obiektowy 59204
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod obiektowy 60915
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 62134
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod obiektowy 62243
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod obiektowy 63306
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod obiektowy 63313
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 64821
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod obiektowy 65117
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera