800 000 €
21 €/m²
Property 66098 photo 1
Property 66098 photo 2
Property 66098 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 95 km

Opis

Na sprzedaż Działka37485 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 4412
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
800 000 € 670 000 € 169 €/m²
  • Kod obiektowy 7091
  • Metry kw. 3950 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 9828
  • Metry kw. 21919 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
750 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 16498
  • Metry kw. 5950 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
700 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 28731
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
700 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 37999
  • Metry kw. 2281 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
850 000 € 856 €/m²
  • Kod obiektowy 38000
  • Metry kw. 992 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 100 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 40799
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
950 000 € 97 €/m²
  • Kod obiektowy 40830
  • Metry kw. 9735 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
800 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 53070
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera