390 000 € 370 000 €
2846 €/m²
Property 8168 photo 1
Property 8168 photo 2
Property 8168 photo 3
Property 8168 photo 4
Property 8168 photo 5
Property 8168 photo 6
Property 8168 photo 7
Property 8168 photo 8
Property 8168 photo 9
Property 8168 photo 10
Property 8168 photo 11
Property 8168 photo 12
Property 8168 photo 13
Property 8168 photo 14
Property 8168 photo 15
Property 8168 photo 16
Property 8168 photo 17
Property 8168 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1982
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 130 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon, jedna kuchnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
390 000 € 370 000 € 2846 €/m²
  • Kod obiektowy 8168
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod obiektowy 8412
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 10433
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod obiektowy 11035
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 11342
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
347 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 13337
  • Metry kw. 567 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera