75 000 €
2083 €/m²
Property 66113 photo 1
Property 66113 photo 2
Property 66113 photo 3
Property 66113 photo 4
Property 66113 photo 5
Property 66113 photo 6
Property 66113 photo 7
Property 66113 photo 8
Property 66113 photo 9
Property 66113 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1974
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
105 000 € 3620 €/m²
  • Kod obiektowy 61890
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 61969
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 1707 €/m²
  • Kod obiektowy 62395
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
95 000 € 1067 €/m²
  • Kod obiektowy 62427
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod obiektowy 62458
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
66 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 62478
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
65 000 € 1911 €/m²
  • Kod obiektowy 62505
  • Metry kw. 34 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
110 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 62534
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
100 000 € 1265 €/m²
  • Kod obiektowy 62628
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera