265 000 €
3897 €/m²
Property 66126 photo 1
Property 66126 photo 2
Property 66126 photo 3
Property 66126 photo 4
Property 66126 photo 5
Property 66126 photo 6
Property 66126 photo 7
Property 66126 photo 8
Property 66126 photo 9
Property 66126 photo 10
Property 66126 photo 11
Property 66126 photo 12
Property 66126 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 650 m

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratów w Kavali. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
286 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 65065
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
334 000 € 4394 €/m²
  • Kod obiektowy 65067
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
273 000 € 4403 €/m²
  • Kod obiektowy 65068
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
348 000 € 4405 €/m²
  • Kod obiektowy 65094
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
242 000 € 4481 €/m²
  • Kod obiektowy 65095
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
320 000 € 3047 €/m²
  • Kod obiektowy 65441
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 2970 €/m²
  • Kod obiektowy 65442
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4905 €/m²
  • Kod obiektowy 66095
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera