275 000 €
3274 €/m²
Property 66137 photo 1
Property 66137 photo 2
Property 66137 photo 3
Property 66137 photo 4
Property 66137 photo 5
Property 66137 photo 6
Property 66137 photo 7
Property 66137 photo 8
Property 66137 photo 9
Property 66137 photo 10
Property 66137 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 650 m

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 metrów kwadratów w Kavali. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 1548 €/m²
  • Kod obiektowy 61218
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 2705 €/m²
  • Kod obiektowy 61903
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 2976 €/m²
  • Kod obiektowy 61904
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod obiektowy 61912
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
242 000 € 4481 €/m²
  • Kod obiektowy 65095
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 66104
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 4322 €/m²
  • Kod obiektowy 66107
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 66138
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera