Na zapytanie
Property 66140 photo 1
Property 66140 photo 2
Property 66140 photo 3
Property 66140 photo 4
Property 66140 photo 5
Property 66140 photo 6
Property 66140 photo 7

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: inny
  • Warunek: Stary budynek
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Access

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 70 metrów kwadratów w Salonikach. Dom 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera parking, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 39649
  • Metry kw. 410 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
550 000 € 1375 €/m²
  • Kod obiektowy 39847
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
450 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 42027
  • Metry kw. 375 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
210 000 € 1050 €/m²
  • Kod obiektowy 49775
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
450 000 € 1046 €/m²
  • Kod obiektowy 51230
  • Metry kw. 430 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
230 000 € 1916 €/m²
  • Kod obiektowy 56437
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
370 000 € 3523 €/m²
  • Kod obiektowy 58302
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 1222 €/m²
  • Kod obiektowy 59384
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
320 000 € 888 €/m²
  • Kod obiektowy 59446
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
80 000 € 1230 €/m²
  • Kod obiektowy 59578
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera