495 000 €
2380 €/m²
Property 66145 photo 1
Property 66145 photo 2
Property 66145 photo 3
Property 66145 photo 4
Property 66145 photo 5
Property 66145 photo 6
Property 66145 photo 7
Property 66145 photo 8
Property 66145 photo 9
Property 66145 photo 10
Property 66145 photo 11
Property 66145 photo 12
Property 66145 photo 13
Property 66145 photo 14
Property 66145 photo 15
Property 66145 photo 16
Property 66145 photo 17
Property 66145 photo 18
Property 66145 photo 19
Property 66145 photo 20
Property 66145 photo 21
Property 66145 photo 22
Property 66145 photo 23
Property 66145 photo 24

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2005
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: B
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 14360 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 208 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod obiektowy 35102
  • Metry kw. 277 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod obiektowy 36223
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 36952
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 37027
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
525 000 € 400 000 € 1818 €/m²
  • Kod obiektowy 37555
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod obiektowy 39225
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 54317
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 56983
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod obiektowy 57344
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 65215
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera