Sprzedaż - Działka 22500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
320 000 € 200 000 €
8 €/m²
Property 6994 photo 1
Property 6994 photo 2
Property 6994 photo 3
Property 6994 photo 4
Property 6994 photo 5
Property 6994 photo 6
Property 6994 photo 7
Property 6994 photo 8

Details

  • Plaża: песчаный пляж
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 83 km

Opis

Na sprzedaż Działka22500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 19703
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
380 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 19822
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
400 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 22655
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
330 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 26034
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
330 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 28904
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
450 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 30337
  • Metry kw. 1912 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
430 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36978
  • Metry kw. 34200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
340 000 € 250 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 37466
  • Metry kw. 2468 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
350 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 43663
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
400 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 44593
  • Metry kw. 1858 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera