60 000 €
156 €/m²
Property 7784 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka0 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod obiektowy 5846
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 5900
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
75 000 € 326 €/m²
  • Kod obiektowy 7741
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 260 m
Sprzedaż
75 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 13403
  • Metry kw. 930 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
75 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 13787
  • Metry kw. 1243 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 19002
  • Metry kw. 426 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
85 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 23645
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
80 000 € 175 €/m²
  • Kod obiektowy 32698
  • Metry kw. 455 m²
  • Odległość do plaży 1130 m
Sprzedaż
85 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 42874
  • Metry kw. 493 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
69 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 50978
  • Metry kw. 1075 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera