Sprzedany
150 000 €
2055 €/m²
Property 10508 photo 1
Property 10508 photo 2
Property 10508 photo 3
Property 10508 photo 4
Property 10508 photo 5
Property 10508 photo 6
Property 10508 photo 7
Property 10508 photo 8
Property 10508 photo 9
Property 10508 photo 10
Property 10508 photo 11
Property 10508 photo 12
Property 10508 photo 13
Property 10508 photo 14
Property 10508 photo 15
Property 10508 photo 16
Property 10508 photo 17
Property 10508 photo 18
Property 10508 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 120 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 73 metrów kwadratów na Riwierze Olimpijskiej. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
125 000 € 110 000 € 523 €/m²
  • Kod obiektowy 2720
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
200 000 € 952 €/m²
  • Kod obiektowy 8888
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
170 000 € 1278 €/m²
  • Kod obiektowy 34913
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 51832
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 1888 €/m²
  • Kod obiektowy 52818
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
168 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 57489
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
170 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 57682
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 754 €/m²
  • Kod obiektowy 59297
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera