Sprzedaż - Działka 6534 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
200 000 €
30 €/m²
Property 11082 photo 1
Property 11082 photo 2
Property 11082 photo 3
Property 11082 photo 4
Property 11082 photo 5
Property 11082 photo 6
Property 11082 photo 7
Property 11082 photo 8
Property 11082 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka6534 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 2258
  • Metry kw. 4023 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
220 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 9371
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
250 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 39302
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
230 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 49799
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
260 000 € 787 €/m²
  • Kod obiektowy 56599
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
190 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 39380
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
195 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 3150
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 30807
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m

Subskrypcja newslettera