Sprzedany
250 000 €
4808 €/m²
Property 11163 photo 1
Property 11163 photo 2
Property 11163 photo 3
Property 11163 photo 4
Property 11163 photo 5
Property 11163 photo 6
Property 11163 photo 7
Property 11163 photo 8
Property 11163 photo 9

Details

  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 65919
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 65944
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 66010
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod obiektowy 66012
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod obiektowy 66013
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 66014
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 66015
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod obiektowy 66016
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod obiektowy 66032
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera